Ar Ge çalışmaları Uzay Makine’nın olmazsa olmazları arasındadır. Örnek verecek olursak Multiple Valf Plate’lerini daha kompakt hale getirdik. Kalıplarını yaptık ve ilk yeni tip Multiple Valf adalarını tamamladık. Kartlar ise gelmek üzere. Bu şekilde müdahalesi zaten çok kolay olan sistemi daha da yalın ve müşteri deneyimi dostu haline getirmiş olduk, aynı zamanda kullanıcılar için yer tasarrufu da sağlamış bulunduk.

Tüm amacımız sistemlerimizin oldukça basit kullanımlı ve kullanıcı dostu olması. Sektöre yeni olan birinin bile rahatlıkla müdahale edebilmesini istiyoruz. Uzay Makşna olarak vizyonumuz bağımlılık yaratmak değil müşteri memnuniyeti ile biraz iddialı gibi gelebilir ama biz tedarikte doğru adres olduğumuzu göstermektir.

Bizimle çalışan değerli iş ortaklarımız hiçbir zaman pişman olmadı ve onları memnun etmek için de ayrıca çaba harcamaktayız. Kullanmış olduğumuz CRM uygulaması ile müşterilerimizi takip ederek ihtiyaçlarının en doğru şekilde tespit edilerek doğru zamanda doğru şekilde müdahale etmeye çalışıyoruz.

Bizimle çalışan çok değerli iş ortaklarımız ile daha güçlü bağlantılar ve hedeflerine ulaşmaları için hazırladığımız stratejik kampanyalar ile de ilişkilerimizi günden güne arttırarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir