Sektörün Lokomotifiyiz

1978 yılından beri Hidrolik ve Pnömatik devre elemanları temini ve sistem tasarımı konusunda hizmet veriyoruz.

Hakkımızda

1978 yılında Hidrolik ve Pnömatik devre elemanları temini ve sistem tasarımı konusunda hizmet vermek amacı ile kurulan şirketimiz, ürün kalitesi ve farklı nitelikli tüketicilerin hukuklarına saygılı satış politikası ile sektörde güven duyulan, ORTA KUŞAK bir kurum olma onuruna erişmiştir.

AKDER kurucu üyelerinden biri ve derneğin kuruluş aşaması ile birinci dönem yönetim kurulu başkanı olma gururu da şirket olarak nasip olmuştur. Kıvancımız sonsuzdur.

İtalyan üreticilerinden dinamik bir dış alım politikası ile temin etmiş olduğumuz ürünleri , stoktan, ülke sathındaki hizmet ailemiz aracılığı ile kullanıcılara ulaştırmaktayız. Her biri konularının uzmanı, bu küçük dev adamlar büyük bir tevazu içinde sanayicilerimize hizmet vermektedirler.

Uzay Makina Pnömatik - Aignep Türkiye ve Aignep Fittings Bayi

Uzay Makina olarak; seviye sensörleri, pnömatik hortum ve bunların fittings leri, bobin ve soketler, otomatik adaptörler, rakorlar, silindir ve silindir Akşamları, Valf ve Akşamları, manometre, şartlandırıcı, seviye ve basınç vakum anahtarları gibi ürünleri üreticiden tüketiciye ulaştırıyoruz. Aignep Türkiye, Bonesi Türkiye, Fimet Türkiye, FG Line Türkiye ve DPC Türkiye, Nostrali Türkiye, Chiavette Unficate Türkiye gibi dünyanın en önemli markalarını temsil ediyoruz.

Üreticiden Tüketiciye

Uzay Makina olarak; seviye sensörleri, pnömatik hortum ve bunların fittings leri, bobin ve soketler, otomatik adaptörler, rakorlar, silindir ve silindir Akşamları, Valf ve Akşamları, manometre, şartlandırıcı, seviye ve basınç vakum anahtarları gibi ürünleri üreticiden tüketiciye ulaştırıyoruz.

Temsilci

Aignep Türkiye, Bonesi Türkiye, Fimet Türkiye, FG Line Türkiye ve DPC Türkiye, Nostrali Türkiye, Chiavette Unficate Türkiye gibi dünyanın en önemli markalarını temsil ediyoruz.