Pnömatikte de diğer parça üretiminde olduğu gibi hammadde sıkıntısı söz konusu. Onun için terminler uzadıkça uzuyor. Bize ek maliyetler yaratmasına rağmen işinizin akışının bozulmaması, marka isminizin zedelenmemesi ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak adına stoklarımızın yönetimi üzerine titizlikle çalışıyoruz. Tüm bunları takdir edip ödeme vadelerini oldukça geri çeken hatta peşine dönen iş ortaklarımızı takdir ediyor ve bu vesileyle çok teşekkür ediyoruz.

Pnömatik alanında Türkiye’de birçok şeyin bulunmadığı zamanlarda iş hayatındaydık. Buda bizlere Neyi? Ne zaman? ve Ne kadar? Yapmak konusunda tecrübe kazandırdı. Bu açıdan kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Bu yüzden biz Pnömatik alanında parça, yedek parça termin konusunda önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bu çalışmalarımız sayesinde bize güvenenlere de pnömatik parça tedariği ve üretimi konusunda stoklu olarak istedikleri ürünlerin tedariği için çalışmaktayız. Tercihlerini bizden yana kullananlar bir şeyin daha bilincindeler. “Uzay Makine Ltd asla yapamayacağı vaatleri vermez. Termin süresine son derece sadıktır” “Teslimatı vadesinden önce yapabilir ancak ürünün geç kalması asla!” Verdiğimiz ürün teslim süreleri konusunda gerçekten hassasız.

Her kriz döneminden daha da güçlenerek çıkmamızın sebeplerinden birincisi iş prensiplerimize ve ilkelerimize tamamen bağlı kalmamızdır. İşlerin normal akışında pek te zaman bulamamaktan tercihlerini bizden yana kullanamayanlar böyle zamanlarda kapımızı çalıyor. Ardından, dönüp geriye bakınca sadık bir müşterimiz olmuş ve pnömatik malzemelerde ilk tercihleri olmuşuz.  

 “AZ STRES BOL VERİM İÇİN TEDARİKÇİNİZİ İYİ SEÇİN.”

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir