ESG Paslanmaz Pistonlu Vana, paslanmaz pistonlu vanalarda neden özellikle ESG markasına odaklandığımızı anlatmak istedik.

ESG ürünlerinde kalite olmazsa olmazlardandır.  Dünya çapında geniş bir üne ve kullanıcıya sahiptir. Bunun en büyük nedeni ise küresel olarak kabul görmüş en iyi tesislere sahip olması. Bununla da yetinmeyip daha iyisini bulmak için ar-gesini kullanmaktan hiç vaz geçmemesi. Uluslararası kalite kontrol standartına sahip ESG’nin bunu gelişime açık, işinde uzmanlaşmış son derece deneyimli kişilerle sağlaması da çok önemli. Böylelikle kaliteli ürünler kaliteyi önemseyenlerle buluşuyor.

ESG ve ESG Paslanmaz Pistonlu Vana Ürünlerinin Diğer Özellikleri:

  • Kalitesinin sürdürebilirliği
  • ESG’ nin en ekstra 1.sınıf makine paktına ve ekipmanlarına sahip olması
  • Devamlı yatırım halinde olması
  • Çalışma alanının ferahlığı ve  bu imalata göre tasarlanmış olması çalışanların da verimine yansıması
  • Standart üretim prosedürleri de her bir etapta çalışanların kaliteden ödün vermeden işlerini yapabilmelerini sağlaması
  • Özellikle ürünlerin kalitesine ve uzun ömürlü olmasına baktığımızda işi bilen ustalardan oluştuğunu ve modern ekipmanlara sahip montaj hattına sahip olduğunu “Uzay Makina” olarak Pnömatik alanındaki tecrübemizden anlayabiliyoruz.

ESG markasının, nihai kalite kontrol ünitesinde kendi branşında uzmanlaşmış 6 mühendis çalışmakta. Bunun dışında ISO normlarına uyup uymadığını kontrol etmek için 5  denetçi, Çeliğin analizi için hem kimya hem de mekanik laboratuvar mevcut. Akış kontrol laboratuvarı, risk test laboratuvarı ve performans test laboratuvarlarından sorumlu 10 mühendis ve bağımsız denetçiler bulunmaktadır.

Aynı zamanda ESG Pnömatik markasının, onlarca kalite kontrol sertifikası sahibi ESG firmasının hizmet verdiği birbirinden ciddi  kuruluşların listesi oldukça kabarıktır. Bunların arasında SAMSUNG, CAMOZZI, FESTO, ODE, PNEUMAX, XYLEM, ITT ancak bazılarıdır. 66 Değişik ülke ve bölgeye ihracatı vardır.

Ürünler tekstil boyama, gıda, içecek, hava dağıtımı, Fittings makineleri, pnömatik, ilaç sektörü, sterilizasyon, kimya sanayi, kauçuk ve lastik endüstrisi ve ses üstü dalgalarla temizleme alanlarında sıkça kullanılmaktadır.

20 yıldan fazladır paslanmaz pistonlu vana konusunda uzmanlaşmış olan ESG firmasının Türkiye’deki partneri olarak Uzay Makina Tic. ve San Ltd. Şti.’yi seçmiş olması bizler için büyük bir onurdur. 44 yıldır kaliteden ödün vermemiş olmamız bu ve benzeri çok ciddi ve titiz kuruluşların bizimle iş birliği yapması ile taçlandırılmaktadır.

Yukarıdaki özetten de anlaşılacağı üzere Kalite asla tesadüf değildir. Bizi bu konuma getiren siz değerli dostlarımıza olan taktirimizi bir kez daha dile getirir tedarikçi seçiminde başarılar dileriz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir