Bonesi Pnömatik

Bonesi Pnömatik, markasını neden tercih etmeliyiz? Diğer Batı malları ile kıyaslandığında Bonesi nin fiyatı nasıl oluyor da bu denli ucuz olabiliyor? Ve kalitesinden şüphe duymalı mıyız?

Bonesi Pnömatik, markasını neden tercih etmeliyiz?
Bonesi Pnömatik 1953 yılında kurulan bir İtalyan şirketidir. Hem yerel hem de dünya çapında kendi ürünlerini tasarlayıp, üretip ve aynı zamanda da sunan bir şirkettir.

Bu markayı Türkiye ile 1980 li yıllarda tanıştıran Uzay Makina vardır. Bonesi Pnömatik ile aramızdaki güçlü iletişim ve uzun yıllardır olan ticaret dostluğumuzdan dolayı Bonesi ürünlerindeki stok yelpazemiz oldukça geniştir. Bonesi  pnömatik alanında kuvetli stoklarla hizmetinizdeyiz.

Diğer Markalar ile kıyaslandığında Bonesi nin fiyatı nasıl oluyor da bu denli ucuz olabiliyor?

Bonesi Pnömatik, markasının diğer markalara göre ucuz olmasının sebebi;

Bonesi fason çalışan bir fabrikadır. Senelerdir ürettiklerini  diğer ülkelerdeki meslektaşlarına no name olarak pazarlar. Onlarda kendi markaları ile bu ürünleri pazara sunarlar.

İşte bizler de Uzay Makina olarak bu avantajları Türkiye pazarına sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ayrıca hammadde sıkıntısı neticesi terminlerin uzamasına rağmen hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Bize yüklenen ekstra finansal yüke rağmen stoklarımızı ona göre ayarlıyoruz. 44 yıldır bize güvenenlerin güvenini boşa çıkarmadık.

Bonesi Pnömatik’ in kalitesinden şüphe duymalı mıyız?

Bunu kendileriyle görüştüğümüz bir konu ile anlatmaya çalışalım.

Tarihlerini yanlış hatırlamıyorsam 1994-1999 yılları arası giderek artan bir taleple karşı karşıyaydık.  Plastik pencere makinaları üreticileri Bonesi kalitesini tespit etmiş ve bunu edinmek üzere adeta sıradaydılar. Müthiş bir talep patlaması söz konusuydu ve Bonesi ’nin terminleri sebebiyle iş taleplerini karşılamakta güçlük çekiyorduk. Bunun neticesi Bonesi ’ye biz Türkiye’de montaj ve kalite kontrol hattı kurmayı önerdik. Maksadımız üretim miktarını arttırabilmekti. Aldığımız cevap kesin ve net şöyleydi: “Kusura bakmayın kalite kontrolü bizde olmalı.”

Bonesi Pnömatik, bu hattı kurmamıza izin verseydi, daha çok ürün satıp para kazanabilirlerdi. Ancak kalite kontrolünün her daim kendi tasarruflarında olması olmazsa olmazlarından.

Zaten orijinal makinaların üzerinde gelip te 20 yıl 30 yıl hiç bozulmadan çalışmış valflerle karşılaşmamız bizleri hiç te hayrete düşürmedi.

Şu bir gerçek Bonesi’ nin kaliteye bu kadar önem vermesi onu müşteri memnuniyeti konusunda diğer markalardan ayırıyor.

Uzay Makina, Bonesi Pnömatik markasının resmi Türkiye distribütörüdür. Geniş Bonesi Pnömatik ürünlerinin Fiyat, Stok ve Termin konularıyla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir