Şimdi gelelim fiyatlara . Nasıl oluyor da bu denli artılara sahip Bonesi, emsali batı mallarından bu denli ucuz olabiliyor….

Elinize belki de  Alman malı bir regülatör aldığınızda marka hariç diğer her şeyi Bonesi ile 1/1 aynı olduğunu görürseniz hiç şaşırmayın. Veya Kanada malı bir valf veya USA malı diğer valf veya bambaşka ülke üzerinde değişik bir marka ancak Bonesi ile 1/1 aynı….

Bunun yegane sebebi Bonesi’nin fason çalışan bir fabrika oluşu. Senelerdir rancinin hiç değişmemesinin sebebi de bu. Ürettiklerini  diğer ülkelerdeki meslektaşlarına no name olarak pazarlaması.

İşte bizler de Uzay Makina olarak bu avantajları Türkiye pazarına sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ayrıca hammadde sıkıntısı neticesi terminlerin uzamasına rağmen hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Bize yüklenen ekstra finansal yüke rağmen stoklarımızı ona göre ayarlıyoruz. 44 yıldır bize güvenenlerin güvenini boşa çıkarmadık. Bizi, bize güvenenler bu duruma getirdi biz de onlara borcumuzu ödemek üzere hassasiyetimize devam ediyoruz.

Herkese de önce sağlık ve sevinç diliyor Bonesi ile devam diyoruz.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir